Пікап з США. Все, що потрібно знати перед покупкою!🙂

Пікап з США – символ універсальності

Пікап, чи трак, як їх називають у США, відомі своєю міцністю та універсальністю. Вони можуть використовуватися як побутові автомобілі для сімейних поїздок, а також як потужні транспортні засоби для виконання робочих завдань або тяги великих причепів.

Ford F-150, який пропонується в різних конфігураціях, є найбільш продаваним автомобілем в Сполучених Штатах. У Європі повнорозмірні пікапи не настільки поширені, як у США, а в Україні цей тип автомобілів набуває популярності.

У цій статті ми розглянемо ключові аспекти вибору пікапа, особливості розмитнення таких автомобілів та їх характеристики.

Класи пікапів

Пікапи класифікуються відповідно до платформи та типу кабіни / кузова, що відрізняється від класифікації легкових автомобілів за їхніми габаритами.

Вантажопідйомність пікапів прямо залежить від їхнього класу, який визначається типом платформи. Наприклад, базовим і найпопулярнішим класом є полуторна платформа, що відповідає моделям, таким як Ford F-150 або Chevrolet 1500.

Пікапи розділяються на три основні кабіни:

  1. Стандартна або коротка кабіна, що має дві повноцінні двері та троє посадкових місць.
  2. Полуторна кабіна з укороченими задніми дверима та менш комфортними додатковими сидіннями.
  3. Повнорозмірна кабіна з чотирма повноцінними дверима та достатньо місця для задніх пасажирів.

Ця класифікація враховує як вантажопідйомність, так і комфорт пасажирів, а також впливає на правила розмитнення пікапів.

Надійність пікапу з США

Ці пікапи відзначаються високою надійністю, здатні пройти від 300 до 400 тисяч миль майже без жодних проблем. Конструктивно вони мають дно, яке постійно продувається, що запобігає накопиченню бруду та вологи і майже не залишає можливості для гнилення. Наприклад, Ford F150 з 2015 року в основному складається з алюмінію, за винятком рами, але рама в цих автомобілях має достатньо товщини, щоб прослужити десятиліттями.

Більшість двигунів на цих пікапах призначені для роботи з бензином, що містить велику кількість етанолу, хоча такий вид бензину не так поширений в Україні. Проте вони можуть легко адаптуватися для роботи на газу, оскільки мотори, позначені як Flexible-fuel, мають подібність у споживанні та властивостях горіння з газом.

Як пригнати пікап із США в Україну?

Процес пригнання пікапа з США в Україну суттєво не відрізняється від доставки звичайного легкового автомобіля. Однак потрібно врахувати, що пікапи мають значно більші розміри, що впливає на вартість їх транспортування як по суші в США, так і морем у контейнері. Для оцінки приблизної вартості доставки пікапа в Україну з Америки можна звернутись у компанію SelectAvto.

м. Дрогобич
Львівська область, 82100
вул. Малий Ринок, 11/1
+38 063 100 10 70

Львів офіс.
вул. Стрийська 113В
selectavtolviv@gmail.com
+38 096 504 00 55

Львів автомайданчик.
вул. Стрийська 129
+38 096 511 00 55