Правда про авто із США!

Авто із США все більше стає популярним серед українців. Чому? Тому що це вигідно. Хоча ви витрачаєте свій час, але Ви обираєте саме той автомобіль, який Вам потрібен та, при цьому, суттєво економите. Але все ж таки існують випадки, коли комусь не пощастило з вибором авто. Тому логічно, що вони можуть говорити, що авто із США це “битки”, “утопленики” та металобрухт. Але пошкодження бувають різні і  від нас самих залежить, що ми оберемо.

Тому розберемось, як не помилитися з вибором автомобіля та уникнути розчарування.

Типи пошкоджень авто із США

За час, коли ми почали доставляти автомобілі з Америки, ми набули суттєвого досвіду в тому, які типи машин краще купляти, а які ні. Це допомогло нам та нашим клієнтам зробити правильний вибір.

Існує три типи авто з Америки:

Автомобілі, які горіли, та розібрані автомобілі після серйозного вандалізму. Точно не рекомендуємо!

Автомобілі, які мали пошкодження, були відремонтовані та знаходяться вже у  продажу на ринку України. Ми радимо вам бути максимально обережними! Чому? Тому що авто вже відремонтоване і ми не бачили, якими були пошкодження. Навіть якщо авто виглядає ідеально, ми не впевнені в якості проведеного ремонту. В такому випадку є ризик купити “кота в мішку” та ще й переплатити.

Автомобілі, з мінімальним пошкодженням. Рекомендуємо 100%! 

Чому? Тому що авто з мінімальними пошкодженнями легко ремонтуються, такі пошкодження не впливають на подальшу експлуатацію. Саме на таких автомобілях ви економите.

м. Дрогобич
Львівська область, 82100
вул. Малий Ринок, 11/1
+38 063 100 10 70

Львів офіс.
вул. Стрийська 113В
selectavtolviv@gmail.com
+38 096 504 00 55

Львів автомайданчик.
вул. Стрийська 129
+38 096 511 00 55