Що потрібно знати про вибір авто із США?

Замовити авто із США – досить приваблива пропозиція. Якщо все зробити правильно, можна підібрати авто за доступною ціною, в дуже хорошому стані та з хорошою комплектацією. В такому разі авто з Америки ще довго прослужить новому власнику. Але можливо ви маєте сумніви, бо чули про випадки, коли не все так оптимістично.

Як ви гарантуєте, що прийде не утопленик?

Ми досконало перевіряємо технічний стан усіх автомобілів. На щастя, у США сервіси відкривають правдиву інформацію і по одному VIN-коду можна дізнатися більше, ніж скажуть на половині українських СТО. Працюємо тільки з відомими страховими компаніями, а вони не тільки згадують усі несправності в документах, але й прямо пишуть на корпусі “flood” і відзначають лінію занурення маркером.

Чому? Тому що  існує небезпека, якщо вибір авто та компанії неправильний.

Небезпеки при купівлі авто із США в Україну

1. “Металобрухт

2. Шахраї

3. Невідома система

  1. По-перше, у разі невдалого вибору авто, є ризик викласти останні гроші за іномарку, а потім залишитися з металобрухтом, який не підлягає ремонту.
  2. По-друге, шахраїв, які видають себе за профі, стає дедалі більше. Вони маскують авто з серйозними пошкодженнями, видаючи його за авто в хорошому стані. Ви просто дивитесь на  фото, зроблені з найкращих ракурсів, привабливу низьку ціну та не підозрюєте, який непотріб Вас чекає.
  3. По-третє, при самостійній купівлі авто можна потрапити в неприємні ситуації, не знаючи, як працює система. Вас можуть легко обдурити в різних нюансах, де розбираються виключно професіонали та досвідчені торговці.

Найважливіше – знати, до кого звертатися за допомогою. Навіть якщо продавці називають себе компанією, це не обов’язково так  є. Дослідіть хто вони, завітайте в офіс, поспілкуйтеся особисто, перегляньте реальні відгуки.

Добре познайомтеся з тими, кому довірятимете свої кошти!

м. Дрогобич
Львівська область, 82100
вул. Малий Ринок, 11/1
+38 063 100 10 70

Львів офіс.
вул. Стрийська 113В
selectavtolviv@gmail.com
+38 096 504 00 55

Львів автомайданчик.
вул. Стрийська 129
+38 096 511 00 55