Типи американських техпаспортів на ринок США 😃

Типи американських техпаспортів (Titles)

Сертифікат clean (Original) title Це означає, що автомобіль не був у викраденні або серйозному ДТП. На аукціонах це рідкісний сертифікат (5-10%). Такі автомобілі з цим техпаспортом не продаються дешево через великий попит на них на внутрішній  ринок США, що призводить до високих цін. Експорт таких автомобілів можливий тільки через офіційних дилерів.

Сертифікат Salvage title Цей сертифікат отримують автомобілі, які були у серйозному ДТП або викрадені. Вартість ремонту перевищує 50% вартості автомобіля. Цей тип сертифіката найпоширеніший на аукціонах (75-85%). Хоча ці автомобілі можна експортувати, вони продаються на внутрішньому ринку США зі знижкою 30-40%.

Сертифікат Nonrepairable (Destruction) Цей сертифікат видається для автомобілів з сильними пошкодженнями, які не підлягають відновленню. Хоча ці автомобілі можна експортувати, вони не можуть бути зареєстровані на внутрішньому ринку США. Це може бути вигідно при покупці на аукціонах.

Сертифікат Bill of sale Цей документ не дозволяє експортувати або зареєструвати автомобіль на внутрішньому ринку США, але може бути винятком для штату Вашингтон, де він є єдиним видом техпаспорту. Процес оформлення документів може зайняти час, але цей вид техпаспорту можна експортувати.

Сертифікат Junk Receipt Цей документ не дозволяє експортувати або зареєструвати автомобіль на внутрішній ринок США, але його можна переробити в Salvage title за певні умови.

Сертифікат Part only Цей документ не дозволяє експортувати автомобіль і не може бути зареєстрований на внутрішній ринок США. Він може бути придатний тільки для покупки автомобіля на запчастини.

Сертифікат Reg 262 Цей документ тільки для розбирання автомобіля і не дозволяє його експорту або реєстрації на внутрішній ринок США.

Сертифікат MV-907A Цей техпаспорт видається штатом Нью-Йорк для автомобілів, які визнані брухтовими. Перед експортом слід перевірити статус автомобіля та провести процедуру перероблення для можливості експорту.

Висновки!

Покупка автомобіля з США – це складний процес, який вимагає знань про різні типи техпаспортів, їхніх можливостей та ризиків. Спеціалісти з SelectAvto мають досвід і експертизу в цій області, що дозволить їм забезпечити клієнтам надійну підтримку на кожному етапі процесу. Вони знають, як правильно оцінити автомобіль, враховуючи всі його характеристики та історію. Крім того, вони забезпечують повний юридичний супровід та гарантують безпеку угоди. Тому, довірившись SelectAvto, ви можете бути впевнені у якості та надійності свого автомобіля з США.

 

м. Дрогобич
Львівська область, 82100
вул. Малий Ринок, 11/1
+38 063 100 10 70

Львів офіс.
вул. Стрийська 113В
selectavtolviv@gmail.com
+38 096 504 00 55

Львів автомайданчик.
вул. Стрийська 129
+38 096 511 00 55