Від Premium до RS: Комплектації Audi

Audi – це не просто автомобіль; це вираз стилю, розкіші та передових технологій. Для тих, хто шукає не просто автомобіль, а повноцінний автомобільний досвід, компанія пропонує різні комплектації Audi, кожна з яких вражає своїми унікальними особливостями.

Комплектації Audi: Вираз Стилю та Технологій

Комплектація Premium: Елегантність та Комфорт

Комплектація Premium Audi вражає своєю розкішшю та зручністю. Високоякісні матеріали, які використовуються для оббивки салону, створюють ат

мосферу справжнього літнього резорту. Кожен детально продуманий елемент салону та передові технології, включаючи екран інфотейнменту та систему адаптивного круїз-контролю, роблять керування Audi Premium вельми приємним та безпечним досвідом.

Комплектація Premium Plus: Ще Більше Інновацій

У комплектації Premium Plus ви знаходите все, що надає Premium, а також деякі додаткові інновації. Панорамний дах забезпечує унікальний вид на небо та додає відчуття простору у салоні. Системи асистентів водія отримують додаткові функції, такі як розпізнавання дорожніх знаків та система попередження про сліпі зони, підсилюючи ваший контроль за автомобілем.

Комплектація Prestige: Ексклюзивність на Кожному Кілометрі

Prestige – це вершина розкіші та ексклюзивності. У цій комплектації ви знаходите не тільки панорамний дах, але й розкішні матеріали для оббивки салону, які вибираєте ви. Індивідуальні налаштування сидінь та передові системи розваг, включаючи аудіосистему високого класу, створюють атмосферу справжнього розкоші в кожній поїздці.

Комплектація Technik: Технології Майбутнього Сьогодні

Technik – це комплектація для тих, хто цінує передові технології. Автомобіль оснащений системами безпеки, що включають систему автоматичного екстреного гальмування та детектор пішоходів, що підвищує рівень безпеки на дорозі. Система інфотейнменту отримує додаткові опції для з’єднання та розваг, роблячи вашу подорож технологічно насиченою.

Комплектація S line: Динаміка та Спорт

S line додає до Audi динамічний спортивний характер. Системи підвіски та аеродинамічний дизайн покращують динаміку та стабільність на дорозі. Спортивні сидіння та декоративні акценти в салоні підкреслюють спортивний стиль Audi S line.

Комплектація RS: Потужність та Екстрим

Audi rs 3 sedan

RS – це справжній автомобіль для любителів екстриму та потужності. З потужними моторами, покращеними гальмами та спеціальними налаштуваннями підвіски, Audi RS готовий висловити вашу любов до швидкості.

Комплектація Ultra: Ефективність та Шанс Змінити Світ

Ultra – це комплектація для тих, хто обурений впливом автотранспорту на навколишнє середовище. З ефективними моторами та технологіями енергозбереження, Audi Ultra намагається зменшити свій екологічний слід, зберігаючи при цьому високий стандарт стилю та комфорту.

Кожна з комплектацій Audi представляє собою унікальний досвід володіння, де елегантність, технології та індивідуальний стиль зливаються в єдине ціле.

м. Дрогобич
Львівська область, 82100
вул. Малий Ринок, 11/1
+38 063 100 10 70

Львів офіс.
вул. Стрийська 113В
selectavtolviv@gmail.com
+38 096 504 00 55

Львів автомайданчик.
вул. Стрийська 129
+38 096 511 00 55