Світ Якісних Автомобілів з “Селект авто”

У світі автомобільних можливостей компанія “Селект авто” виходить за межі звичайного пригону автомобілів. Наша місія – забезпечити клієнтам неперевершений досвід, починаючи від вибору та закінчуючи повноцінним сертифікованим та готовим до експлуатації автомобілем. Дозвольте нам розповісти вам про те, як “Селект авто” перетворює ваші автомобільні мрії в реальність.

Що робить нас особливими:

Аукціон США

1. Пригін на Страхових Аукціонах:

Ми не просто купуємо автомобілі – ми виграємо їх на страхових аукціонах. Наші експерти вивчають ринок та вибирають оптимальні варіанти, гарантуючи вам доступ до автомобілів в найкращому стані за конкурентоспроможними цінами.

Доставка авто зі США

2. Купівля та Доставка:

“Селект авто” пропонує повний сервіс від викупу до доставки авто прямо до вашого порога. Ми беремо на себе всі деталі, щоб ви могли насолоджуватися процесом безтурботного отримання вашого нового авто.

3. Прорахунок та Розмитнення:

Наша команда фахівців ретельно розраховує всі витрати та здійснює розмитнення авто, гарантуючи, що ви завжди будете в курсі інвестицій у ваш автомобіль.

До і після ремонту. Відловлення авто після дтп.

4. Ремонт та Сертифікація:

Якщо ваш автомобіль потребує вдосконалення, наші майстри забезпечать повний ремонт та сертифікацію. Ваше авто залишиться в нас бездоганним станом.

Чому “Селект авто”?

Експертна Команда: Наша команда складається з досвідчених фахівців, які розуміють всі тонкощі пригону та обслуговування автомобілів.

Індивідуальний Підхід: Кожен клієнт для нас унікальний, тому ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного замовлення, забезпечуючи повну задоволеність.

Якість Гарантовано: З “Селект авто” ви отримуєте не просто автомобіль, але і гарантію якості у кожній наданій нами послузі.

Оберіть “Селект авто” та відчуйте різницю в якості та зручності при пригоні автомобіля з будь-якої точки світу. Довірте нам свої мрії про ідеальне авто, і ми зробимо їх реальністю.

м. Дрогобич
Львівська область, 82100
вул. Малий Ринок, 11/1
+38 063 100 10 70

Львів офіс.
вул. Стрийська 113В
selectavtolviv@gmail.com
+38 096 504 00 55

Львів автомайданчик.
вул. Стрийська 129
+38 096 511 00 55