Вигідна Покупка: Авто з Аукціону IAAI

Вигідна Покупка: Авто з Аукціону IAAI

На аукціоні страхових випадків IAAI в США доступні різноманітні транспортні засоби, включаючи автомобілі, які можна придбати навіть окремими компонентами. Недавно на одному з таких аукціонів лот, який містив частини автомобіля Mercedes-Benz Sprinter, був проданий за майже 10 тисяч доларів. Це свідчить про те, що за ці гроші можна було б придбати цілий автомобіль.

Відновлення та Зекономлення: Ключ до Успішної Покупки Авто

Наприкінці 2023 року на аукціоні IAAI в Чикаго була придбана частина Mercedes-Benz Sprinter за 9875 доларів США. Цей автомобіль був украдений і розірваний на частини. Такий підхід може бути привабливим для тих, хто шукає автомобіль за доступною ціною та готовий відновлювати його.

Переваги Авто з Аукціону: Як Обрати Правильно

У проданому лоті були капот, передня частина салону, двигун та коробка передач. Навіть без даху, дверей та сидінь ці частини можуть бути корисними для відновлення іншого автомобіля. Це може бути вигідним варіантом для тих, хто має досвід у ремонті та відновленні автомобілів, і хоче заощадити на вартості.

Цей приклад показує, що автомобілі з аукціону можуть бути відмінною можливістю для тих, хто шукає якісний автомобіль за доступною ціною або хоче відновити автомобіль самостійно. Знання ринку і вміння провести якісний технічний огляд можуть допомогти зробити правильний вибір при купівлі авто з аукціону.

 

 

 

м. Дрогобич
Львівська область, 82100
вул. Малий Ринок, 11/1
+38 063 100 10 70

Львів офіс.
вул. Стрийська 113В
selectavtolviv@gmail.com
+38 096 504 00 55

Львів автомайданчик.
вул. Стрийська 129
+38 096 511 00 55