Як Купити Авто з Америки за Допомогою Select Avto

Покроковий Гід: Як Купити Авто з Америки за Допомогою Select Avto

Хочете придбати авто з Америки? Компанія Select Avto
пропонує послуги з підбору та імпорту автомобілів під замовлення. Давайте розглянемо етапи купівлі авто з американських аукціонів разом!

1. Визначення бюджету

Першим етапом є встановлення бюджету. Розраховуйте не тільки вартість авто, але й витрати на транспортування, розмитнення, ремонт та страхування. Це дозволить вам точно визначити ваші фінансові можливості.

2. Вибір автомобіля

Враховуючи ваші потреби та бажання, оберіть марку, модель і рік авто. Селект авто допоможе вам знайти ідеальний варіант авто з америки, враховуючи ваші унікальні вимоги.

3. Пошук автомобіля

Ми здійснюємо пошук на автомобільних аукціонах та спеціалізованих платформах для імпорту авто із США. Наші експерти вибирають тільки найкращі пропозиції для вас.

4. Дослідження історії авто з Америки

Перевірка історії авто є невід’ємною частиною нашого сервісу. Ми використовуємо сервіси, такі як Carfax або AutoCheck, для отримання повної інформації про стан автомобіля, історію обслуговування та інші важливі деталі.

5. Викуп автомобіля

Після вибору авто ми беремо участь в онлайн аукціонах. При виграші, оплата здійснюється SWIFT переказом протягом 2-х днів. Це гарантує швидку та безпечну угоду.

6. Організація імпорту та доставки

Після викупу, транспортна компанія забирає авто та транспортує його на склад для підготовки до відправлення. Забезпечується додаткове фотозняття авто та номер контейнера для відслідковування. Термін доставки – 45-55 днів, залежно від розташування авто.

7. Розмитнення та ремонт

По прибуттю в порт Клайпеда, Литва, подаються документи для розмитнення. Автомобіль транспортується до Львова, де його розмитнюють та проводять ремонт за необхідності.

8. Отримання вашого авто

Після ремонту ми виконуємо сертифікацію та оформлення. Готовий до використання автомобіль передається вам. З SelectAvto ви отримаєте якісне авто з Америки без зайвих турбот!

Зазначте, що цей процес – це лише загальний огляд, і кожен етап відбувається під контролем професіоналів з СелектАвто. Обравши нашу компанію, ви отримаєте найвищий стандарт обслуговування та якісний підхід до кожного клієнта.

м. Дрогобич
Львівська область, 82100
вул. Малий Ринок, 11/1
+38 063 100 10 70

Львів офіс.
вул. Стрийська 113В
selectavtolviv@gmail.com
+38 096 504 00 55

Львів автомайданчик.
вул. Стрийська 129
+38 096 511 00 55